Sadzonki /siewki kwiatów

GAZANIABIGKISS
BIG KISS F1 Mix – gazania wielkokwiatowa ośrednicy ok 12 cm, szybkorosnąca, do uprawy w doniczkach lub multiplatach. Wysokość roślin – 15 -20cm. Seria została uzupełniona o dwa nowe kolory – czerwony i żółty. Dostępna w oddzielnych kolorach i od tego roku w mieszance. Zakup możliwy w postaci nasion lub siewki.


CALIPE RED SPLASH –  mieszaniec międzyrodzajowy / Pelargonium Hybrid/- nowy kolor jednej z najpopularniejszych serii . Kwiaty o pięknym , intensywnym kolorze czerwono-różówym charakteryzyją się silnym połyskiem. Wzrost roślin silny – zbliżony do koloru Caliope Dark Red.


SANGUNA TWIRL PURPLE – nowa generacja kolorystyczna petunii długopędowej. Odmiana charakteryzuje się bardzo wczesnym kwitnieniem i średniosilnym wzrostem . Nadaje się do uprawy w doniczkach stojących jak i wiszących jako samodzielne rośliny lub do kompozycji.

techno heat up sky blue
TECHNO HEAT UP – dwa nowe kolory / PURPLE I SKY BLUE /lobelii rozmnażanej wegetatywnie , charakteryzujące się wzniesionym pokrojen , dużą wczesnością oraz tolerancją na wysokie temperatury . Kwitnie obficie nawet latem.